S cimbálem za oceán - New York

S cimbálem za oceán - New York

Po pěti letech se opakuje historie. Nabyté zkušenosti mě dostaly ještě dále a já mám neskutečnou radost, že se o to s Vámi můžu podělit.
⬇️⬇️⬇️

Když jsem v roce v 2018 balil svůj cimbál, abych jej mohl poslat na letšitě do Minneapolis v USA, byl jsem plný nadšení a obrovského očekávání od všeho nového, co mě při mých bakalářských studií s cimbálem za oceánem mělo potkat.

#scimbalemzaocean

Měl jsem v sobě pocit, který mi neustále připomínal, že mi tohle rozhodnutí změní život. Netušil jsem, kam až mě mé sny z malebných Hodslavic na Novojičínsku dostanou.

Vítejte na mé nové cimbálové kapitole, ve které beru cimbál na nejslavnější hudební školu světa - Berklee College of Music v New Yorku.

Abych tento sen mohl zrealizovat, potřebuji Vaši pomoc. Proto jsem si pro Vás připravil 30 denní kampaň na české platformě Hithit. Vypouštím ji do světa v úterý 9. května 2023.

Rád bych s Vámi sdílel skrze tyto stránky pár zákulisních věcí. V průběhu kampaně zde budu vydávat aktuality, ve kterých Vás nechám nahlédnout do toho, jak jsem kampaň vytvářel a vůbec, jak jsem se na tuto školu s cimbálem dostal. Jednalo se o rok dlouhý proces příprav, plánování, přemítání, cvičení, vzdělávání se, nahrávání a šetření všech možných prostředků.

Nemám za sebou tým marketingových expertů. Celou kampaň jsem vytvořil sám, a to od prvního návrhu v lednu až po finální verzi videa nebo grafické podoby příběhu, který nyní můžete objevit pod odkazem:
www.hithit.com/scimbalemzaocean

Děkuji za Vaši přízeň a také za sdílení tohoto projektu. Budu také moc rád, když mi napíšete a věřím, že společně dostaneme cimbál na samý vrchol hudebního světa.

Srdečně,

Matěj