Má cesta v New Yorku

🌆 Stěhování se do New Yorku

V srpnu 2023 jsem splnil svůj celoživotní sen a přestěhoval se do New Yorku se svým milovaným cimbálem. Usadil jsem se v Hell's Kitchen a ponořil se do bohaté kulturní scény, zatímco jsem zahájil náročný jednoroční magisterský program na BerkleeNYC.

🎓 Zkušenost na BerkleeNYC

Od září jsem studoval na BerkleeNYC, se zaměřením na kreativní inženýrství v legendárních studiích Powerstation. Spolupracoval jsem s talentovanými hudebníky z celého světa, vystupoval na "open mic" akcích a pracoval na různých školních projektech, vždy s mým cimbálem.

🎤 Vystoupení a spolupráce

  • NYU a Juilliard: Přednášel a kocnertavoal a tím si plnil své další sny.

🌍 Na skok v Číně

V květnu 2024 jsem cestoval do Číny na Světový festival cimbálů. Vyhrál jsem tam mezinárodní cimbálovou soutěž, dosáhl světového Guinessova rekordu a byl zvolen prezidentem Mezinárodní cimbálové aliance. Tato cesta znamenala významné milníky na mé cimbálové cestě a posílila naše globální cimbálové vazby.

📻 Média a uznání

  • Rozhovor pro Český rozhlas Vltava, kde jsem mohl sdílet svou cestu a vášeň pro cimbál a jeho mezinárodní přesah.
  • Propojil jsem se s mezinárodním publikem a rozvinul celoživotní spojení.

🎶 Můj závěrečný magisterský projekt

V květnu 2024 jsem představil svůj magisterský recitál v České národní budově, což bylo vyvrcholením mé celoroční práce s velkou podporou generálního konzulátu ČR v New Yorku.

🙏 Reflexe a vděčnost

Připravuji se na promoce a přemýšlím o tomto neskutečném roce plném růstu, úspěchů a neocenitelných spojení. Děkuji, že jste součástí této cesty, a nezapomeňte – s cimbálem za oceán!